Izpēti savu ķermeni: Pilnīga organisma diagnostika - Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse

Kopējā veselības pārbaude. Profilaktiskās veselības pārbaudes. Regulāras ķermeņa pārbaudes
Перейти к контенту
Sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika: elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakts, imūnsistēma, onkoloģiskās saslimšanas, mugurkaula slimības, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistemas saslimšanas, vispārīgās organisma īpašības, infekciju risks un dermatoloģijas saslimšanas.
Slimības procesu analīze un diagnostika
Veselība ir cilvēka lielākā bagātība!

Ja jūs vēlaties pārbaudīt savas kaites un slimības, neejot pie simtiem ārstu un neveicot simtiem izmeklējumu, ir viens lielisks veids, kā to izdarīt - Jums ar iepriekšēju pierakstu jādodas uz diagnostiku.

Turpinot detalizēti, DDFAO 3D diagnostika ir moderns un precīzs veids, kā pārbaudīt savu veselības stāvokli. Šī diagnostikas metode izmanto 3D tehnoloģijas, lai iegūtu precīzu attēlu par cilvēka ķermeņa stāvokli.

Diagnostika tiek veikta ar speciālu skeneri, kas ļauj iegūt detalizētu informāciju par dažādām orgānu sistēmām, kaulu struktūru un audiem. Pateicoties augstajai precizitātei un detalizētībai, var identificēt pat tādas slimības un kaites, kas citādi varētu palikt nemanītas.

DDFAO 3D diagnostika ir ātra un nesāpīga procedūra, kas neprasa īpašu sagatavošanos. Pēc diagnostikas rezultātu saņemšanas, ārsti var sniegt precīzu diagnozi un izrakstīt nepieciešamo ārstēšanu.

Kopumā, DDFAO 3D diagnostika ir lielisks veids, kā pārbaudīt savu veselības stāvokli, jo tā nodrošina augstu precizitāti un detalizētību, ātru un nesāpīgu procedūru, kā arī ļauj identificēt pat tādas slimības un kaites, kas citādi varētu palikt nemanītas.

Visa organisma diagnostika ar sertificētu Eiropā DDFAO 3D aprīkojumu ļaus noskaidrot dzīvībai svarīgo orgānu stāvokli, laikus konstatēt problēmu cēloņus un, pats svarīgākais, novērst saslimšanu.

Diagnostikas metodes DDFAO 3D rezultātus iespējams izdrukāt angļu vai krievu valodā.

Visa organisma ekspresdiagnostika ar DDFAO 3D aprīkojumu- diagnostika 15 minūšu laikā!
Ar datoru tiks noskenēts viss Jūsu ķermenis un noteikts ar kādām slimībām varat saslimt drīzumā un ar ko slimojat tagad.

Tad, kad mēs parasti pamanām slimību, tā ir nevis pati slimība, bet gan tikai tās simptomi.
Pati “slimība” — tā ir radusies dēļ tā, ka cilvēka apziņā radušies līdzsvara traucējumi, cilvēks vairs nav harmonijā ar dabisko dzīves kārtību. Katra slimībair kā aicinājums cilvēkam izmainīt savu domu un ēšanas paradumus.

Tieši ar slimību organisms ziņo mums, ka mēs esam izvēlējušies nepareizo virzienu, ka mums jāmaina ceļš, kas mūs ir novedīs līdzsvara traucējumos.

Sistēmas pamatā ir cilvēka organisma starpšūnu šķidruma analīze, izmantojot elektrosomatometrijas metodi, pēc tam tiek veikta datu datorapstrāde. DDFAO 3D sistēma ir medicīniskā ierīce, kas balstās uz elektrosomatometrijas metodi, lai analizētu cilvēka organismā atrodošos starpšūnu šķidrumus. Šī metode ļauj izmērīt dažādus parametrus, piemēram, ķermeņa svaru, tauku masu, muskuļu masu un ūdens saturu organismā.

Sistēma darbojas, izmantojot elektrisko impulsu, kas tiek nosūtīts caur ķermeni un mērīts ar elektrodu palīdzību. Atkarībā no elektrodiem un to atrašanās vietas, var tikt noteikti dažādi parametri. Pēc tam iegūtie dati tiek pārsūtīti uz datoru, kur tiek veikta datu apstrāde, kas ļauj izveidot 3D attēlu, kas parāda cilvēka ķermeņa sastāvu.

DDFAO 3D sistēma tiek izmantota medicīnas nozarē, lai noteiktu cilvēka ķermeņa sastāvu un uzraudzītu veselības stāvokli. Tas ir noderīgi, lai noteiktu piemērotu uzturu un treniņu plānu, kā arī novērst dažādas slimības, piemēram, aptaukošanos un diabētu.

Franču firma MEDILD izstrādāja diagnostikas iekārtu DDFAO un, pamatojoties uz pacienta organisma starpšūnu šķidruma elektroķīmisko rādītāju analīzi, ar to iespējams veikt funkcionālo izpēti. Bez nepatīkamām sajūtām un apstarojuma. DDFAO diagnostikas metode ir efektīva un precīza, ar to iespējams ātri noteikt gan vieglus veselības traucējumus, gan saslimšanas procesus. Diagnozes precizitāte ir 80,0% +.

Elpošanas sistēmas izmeklējums
Kuņģa-zarnu trakta izmeklējums
Urīnizvadceļu izmeklējums
Mugurkaula segmentu diagnostika
Smadzeņu analīze
Sirds asinsvadu sistēma

Diagnostikas rezultātu funkcionālā interpretācija kā grafiski pārskati par orgānu un sistēmu stāvokli izmeklēšanas laikā.

Tiek nodrošināta plaša rekomendāciju izvēle ar terapijas variantiem. DDFAO 3D ir terapijas programma, kas nodrošina plašu rekomendāciju izvēli ar terapijas variantiem. Šī programma ir paredzēta, lai palīdzētu cilvēkiem ar dažādiem veselības traucējumiem, piemēram, ar muskuļu un skeleta sistēmas problēmām, neiroloģiskām slimībām, elpošanas sistēmas problēmām un citām veselības problēmām.

DDFAO 3D programma darbojas, izmantojot datu bāzi, kas satur informāciju par dažādām terapijas metodēm un tehnikām. Šī programma var sniegt rekomendācijas par fizioterapiju, masāžu, akupunktūru, osteopātiju, kiropraktiku un citām terapijas metodēm.

Programma piedāvā arī 3D attēlus un animācijas, kas palīdz vizualizēt terapijas metodes un procedūras. Tas palīdz pacientiem labāk saprast, kā tiek veikta terapija un kāda ir tās ietekme uz viņu ķermeni.

DDFAO 3D programa ir ļoti detalizēta un nodrošina plašu rekomendāciju izvēli, kas var palīdzēt pacientiem atrisināt dažādas veselības problēmas. Tas ir ļoti noderīgi, jo dažādi cilvēki var reaģēt atšķirīgi uz dažādām terapijas metodēm, un šī programma nodrošina iespēju izvēlēties to, kas ir vispiemērotākais konkrētam pacientam.
Pacienta organisma stāvokļa novērošanas reģistrēšana (terapeitiska kontrole).

DDFAO 3D Veicamās terapijas rekomendācijās tiek ņemtas vērā nelabvēlīgās blakusparādības, kā arī ne tikai medikamentozā terapija, bet arī homeopātija, adatu terapija, diēta, profilaktiskie pasākumi, u.c. Turpinājumā detalizēti aprakstīsim DDFAO 3D veicamās terapijas rekomendācijas un to, kā tajās tiek ņemtas vērā nelabvēlīgās blakusparādības, kā arī citi terapeitiskie risinājumi.

DDFAO 3D veicamās terapijas rekomendācijas ir izstrādātas, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri cieš no dažādām slimībām, un tās ietver visaptverošu pieeju veselības aprūpei. Šīs rekomendācijas ietver gan medikamentozās terapijas, gan alternatīvo terapiju, piemēram, homeopātiju, adatu terapiju, diētu un profilaktiskos pasākumus.

Viena no galvenajām prioritātēm DDFAO 3D veicamās terapijas rekomendācijās ir minimizēt nelabvēlīgās blakusparādības, kas var rasties no medikamentozās terapijas. Šajā nolūkā tiek veikta rūpīga slimības diagnoze un novērtēšana, lai noteiktu piemērotu medikamentu devu un veidu, kas samazinātu blakusparādību risku.

Turklāt DDFAO 3D veicamās terapijas rekomendācijas ietver arī alternatīvās terapijas metodes, kas var palīdzēt mazināt simptomus un uzlabot pacienta stāvokli. Homeopātija, piemēram, ir alternatīva terapijas metode, kas pamatojas uz dabiskām vielām, kas tiek izmantotas, lai stimulētu ķermeņa pašārstēšanās spējas.

Adatu terapija ir arī cita alternatīva terapijas metode, kas izmanto adatas, lai stimulētu noteiktas ķermeņa zonas un palīdzētu mazināt sāpes un uzlabot asinsriti. Diēta un profilaktiskie pasākumi, piemēram, regulāra fiziska aktivitāte un veselīga dzīvesveida ievērošana, ir arī svarīgi, lai uzlabotu pacienta stāvokli un samazinātu slimības risku.

Kopumā DDFAO 3D veicamās terapijas rekomendācijas piedāvā visaptverošu pieeju veselības aprūpei, kas ņem vērā gan medikamentozās terapijas, gan alternatīvo terapiju, kā arī citus terapeitiskos risinājumus, lai uzlabotu pacienta stāvokli un samazinātu slimības risku. Tādējādi šīs rekomendācijas var būt noderīgas cilvēkiem, kas meklē visaptverošu veselības aprūpes pieeju.

Diagnostikā ar DDFAO 3D tiek veikta šādu sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika: elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakts, imūnsistēma, onkoloģiskās saslimšanas, mugurkaula slimības, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistemas saslimšanas, vispārīgās organisma īpašības, infekciju risks un dermatoloģijas saslimšanas.

1. Respiratorās sistēmas slimības - DDFAO 3D var palīdzēt diagnosticēt astmu, pneimoniju, bronhītu un citus respiratoros trakta traucējumus, izmantojot 3D attēlus, kas parāda elpošanas ceļu struktūru un funkciju.

2. Sirds un asinsvadu slimības - DDFAO 3D var palīdzēt diagnosticēt sirds un asinsvadu slimības, piemēram, stenokardiju, koronāro sirds slimību, sirds mazspēju un varikozas vēnas, izmantojot 3D attēlus, kas parāda asinsvadu struktūru un funkciju.

3. Gremošanas sistēmas slimības - DDFAO 3D var palīdzēt diagnosticēt gremošanas sistēmas slimības, piemēram, čūlas, gastrītu, zarnu trakta iekaisumus un aizcietējumus, izmantojot 3D attēlus, kas parāda gremošanas traktu un orgānu struktūru un funkciju.

4. Urīnceļu sistēmas slimības - DDFAO 3D var palīdzēt diagnosticēt urīnceļu sistēmas slimības, piemēram, nieru slimības, urīna nesaturēšanu un urīnpūšļa problēmas, izmantojot 3D attēlus, kas parāda urīnceļu sistēmas struktūru un funkciju.

5. Muskuļu un skeleta sistēmas slimības - DDFAO 3D var palīdzēt diagnosticēt muskuļu un skeleta sistēmas slimības, piemēram, locītavu sāpes, muguras problēmas, muskuļu traumas un kaulu lūzumus, izmantojot 3D attēlus, kas parāda skeleta sistēmas struktūru un funkciju.

6. Neiroloģiskas slimības - DDFAO 3D var palīdzēt diagnosticēt neiroloģiskas slimības, piemēram, smadzeņu traumas, insultus, epilepsiju un Parkinsona slimību, izmantojot 3D attēlus, kas parāda smadzeņu struktūru un funkciju.

DDFAO 3D ir ļoti precīza un detalizēta diagnostikas metode, kas var palīdzēt identificēt slimības agrīnā stadijā un nodrošināt efektīvu ārstēšanu.

ESG analīzes analīzes iekārta, kuras pamatā ir neironu tīkli, ļauj 15 sistēmām un katrai grupai atsevišķi izveidot detalizētus pārskatus, DDFAO 3D grafisku 3D attēlu diagrammu, attēla un teksta veidā. ESG analīzes iekārta, kas balstīta uz neironu tīkliem, ir ļoti precīza un detalizēta analīzes instrumenta sistēma, kas ļauj veikt analīzi 15 dažādām sistēmām, kā arī katru sistēmu var apskatīt atsevišķi. Šī iekārta ļauj izveidot detalizētus pārskatus, kurus var attēlot gan grafiski, gan teksta veidā. Turklāt, DDFAO 3D grafiskās 3D attēlu diagrammas ļauj vizualizēt informāciju un padara to viegli saprotamu.

Skābekļa savienojumu koncentrācijas diagramma, kas attiecas uz jēdzienu "skābekļa stress". Galvas smadzeņu neiromediātoru koncentrācijas diagramma.
Bioķīmisko analīžu rezultāti ir bioķīmijas analīžu grafiskā modelēšana, jonogramma, hormonu sintēze, Dajveporta diagramma. Ķermeņa masas sastavs: * Tauku masa * Masa bez taukiem * Ūdens koptilpums * Starpšūnu šķidrums * Šūnu šķidrums..
Organisma diagnostika ar sertificētu DDFAO 3D aprīkojumu — tas nozīmē, ka tava veselība ir tavas rokas!

Dažu minušu laikā tiek iegūti dati par visu orgānu sistēmu funkcionēšanu un, kas ir ļoti būtiski, riska faktoriem, kuri var veicināt patoloģiskas izmaiņas drīzumā un to iespējamību..

Zinot šīs vājās vietas varat laicīgi veikt profilaktiskos pasākumus un izvairīties no saslimšanas!

Vēl sistēma rekomendē tikai Jums ieteicamo diētas modeli, kā arī vajadzības gadījumā nepieciešamās padziļinātās izmeklēšanas papildus metodes.

Mēs varam arī izvērtēt iespējas veikt vajadzīgās korekcijas ar homeopātijas, fitoterapijas, adatterapijas un manuālas terapijas palīdzību.

Daudzu ārstu un dietologu pieredze liecina par to, ka neeksistē diētas, kas ir piemērotas pilnīgi visiem un visos gadījumos. Bet mēs gribas vērst Jūsu uzmanību uz to, ka Jums šajā momentā nepieciešamais uzturs ir lielisks veids, kā veicināt savu veselību un iegūt vēlamo svaru. To izprast palīdzēs vienkārši ieteikumi, kas iekļausies Jūsu dzīves tempā un dzīves stilā. Tādā veidā Jūs ieguldiet savā veselībā. Vajadzīgs sev — vajadzīgs visiem.
Visa organisma ekspresdiagnostika 15 - 20 minūšu laikā!

Konstantīns Žiharevs
Dažādu organizma sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika
Iespējams, ka vēlies rūpēties par savu veselību, bet neesi drošs, kur sākt? "Корзина" ir šeit, lai palīdzētu! Mūsu produkts "Pilna veselības pārbaude" ir lielisks veids, kā saņemt visaptverošu veselības pārbaudi vienkārši un ērti. Šī pārbaude sniegs tev visu nepieciešamo informāciju par tavu veselību, ieskaitot asins analīzes, urīna analīzes un daudz ko citu. Jūs uzzināsiet, kāds ir jūsu primārais veselības apdraudējums un papildu riski. Izdukas tiek veiktas Angļu vai Krievu valodas. Tādējādi vari uzzināt, kā esi veselības ziņā un veikt nepieciešamos pasākumus, lai saglabātu labu veselību. Uztici savu veselību "Корзина" un pasūti "Pilna veselības pārbaudi" jau šodien!
В наличии
Доступна оптовая скидка Доступна оптовая скидка
90.00 €(Без НДС)
Добавить
Назад к содержимому