Kontakti - Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse

Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse
Pāriet uz saturu
Iepriekšēja pieteikšanās ķermeņa diagnostikai +37129256399 Konstantīns Žiharevs.
 
Diagnostikas adrese - Artilērijas 34, Rīgā, LV1009

Veselības datordiagnostika
Apkopojiet BLOGA lapu
​Konstantīna Žihareva emuāra ieraksti aptver visa ķermeņa diagnostiku, izmantojot ​DDFAO 3D tehnoloģiju. Tas iedziļinās šīs metodes priekšrocībās, tostarp dažādu veselības problēmu identificēšanā un risināšanā, sniedz detalizētu informāciju par organisma stāvokli un funkcijām, kā arī tās efektivitāti vispārējās veselības uzraudzībā.

Žiharevs savā blogā apspriež arī korelāciju starp visa ķermeņa diagnostiku un veselības problēmām, piemēram, parazītu ietekmi uz veselību un sāls nogulšņu identificēšanu. Turklāt viņš dalās atziņās par badošanās un kosmisko ritmu izmantošanu labklājības un veselības uzlabošanai. Ieraksti sniedz vērtīgu informāciju par visaptverošo DDFAO 3D diagnostikas metodi un tās lomu labas veselības saglabāšanā.

DDFAO 3D tehnoloģija sniedz padziļinātu ieskatu vispārējā veselības stāvoklī, palīdzot noteikt veselības stāvokli un sniegt detalizētu diagnostikas informāciju.
Emuāra ieraksti atklāj korelāciju starp visa ķermeņa diagnostiku un veselības problēmām, piemēram, parazītiem, sāls nogulsnēm un badošanās izmantošanu labsajūtai.
Konstantīns Žiharevs pēta arī kosmisko ritmu un badošanās paņēmienu pielietojumu veselības un labsajūtas uzlabošanai.
Kopējā veselības pārbaude. Profilaktiskās veselības pārbaudes. Regulāras ķermeņa pārbaudes
© Pages 2024.
Atgriezties pie satura