Viss par diagnostikas metodēm! - Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse

Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse
Pāriet uz saturu
ESG analīzes aprēķinu iekārta, kuras pamatā ir neironu tīkli, ļauj 15 orgānu sistēmām un katram orgānam atsevišķi izveidot precīzus pārskatus, grafisku 3D attēlu shēmu grafiku un teksta veidā..
Mājas lapa sniedz informāciju par diagnostikas metodēm, īpaši pievēršoties DDFAO diagnostikas metodei un tās priekšrocībām. Metode izmanto ESG analīzes aprīkojumu ar neironu tīkliem, lai izveidotu precīzus ziņojumus un 3D grafiskos attēlojumus 15 orgānu sistēmām. Tas piedāvā funkcionālus izmeklējumus bez diskomforta un starojuma, ļaujot ātri un precīzi noteikt diagnozi ar 80,0% precizitāti. Turklāt tas sniedz plašu terapijas ieteikumu klāstu, tostarp neārstniecisku terapiju, diētu un profilakses pasākumus.

DDFAO diagnostikas metodei ir dažādas priekšrocības, piemēram, ātri, nesāpīgi, precīzi un ekonomiski izdevīgi izmeklējumi, kuru rezultāti ir pieejami aptuveni 10 minūtēs. Tā ietver arī biorezonanses terapiju un pH, mikroelementu un makroelementu diagnostiku primāro un sekundāro veselības risku identificēšanai.

Rezumējot, mājaslapā tiek popularizēta mūsdienīga un efektīva DDFAO 3D diagnostikas metode precīzai un efektīvai diagnozei, piedāvājot visaptverošas veselības pārbaudes, terapijas ieteikumus un slimību agrīnu atklāšanu.

ESG analīze ar neironu tīkliem nodrošina precīzus 3D grafiskos attēlojumus un teksta ziņojumus par 15 orgānu sistēmām.
DDFAO diagnostikas metode nodrošina ātrus, nesāpīgus un izmaksu ziņā efektīvus izmeklējumus ar 80,0% precizitāti.
Tā piedāvā dažādus terapijas ieteikumus, tostarp neārstniecisku terapiju, diētu un profilakses pasākumus.
15 orgānu sistēmām un katram orgānam atsevišķi izveidosim precīzus pārskatus
Franču firma MEDILD izstrādāja diagnostikas iekārtu DDFAO un, pamatojoties uz pacienta organisma starpšūnu šķidruma elektroķīmisko rādītāju analīzi, ar to iespējams veikt funkcionālo izpēti. Bez nepatīkamām sajūtām un apstarošanas.

DDFAO diagnostikas metode ir efektīva un precīza, ar to iespējams ātri noteikt gan vieglus veselības traucējumus, gan saslimšanas procesus.Diagnozes precizitāte ir 80,0%.

Diagnostikas rezultātu funkcionālā interpretācija kā grafiski pārskati par orgānu un sistēmu stāvokli izmeklēšanas laikā.

Kopumā DDFAO 3D diagnostikas metode ir moderna un efektīva diagnostikas tehnoloģija, kas ļauj speciālistiem veikt precīzas un efektīvas diagnozes pacientiem.

Tiek nodrošināta plaša rekomendāciju izvēle ar terapijas variantiem
Pacienta organisma stāvokļa novērošanas reģistrēšana (terapijas kontrole).

Veicamās terapijas rekomendācijās tiek ņemtas vērā nelabvēlīgās blakusparādības, kā arī ne tikai medikamentozā terapija, bet arī homeopātija, adatu terapija, diēta, profilaktiskie pasākumi, u.c.

DDFAO Check Me diagnostikas metodes priekšrocības
Funkcionālā izmeklēšana ļauj Jums ietaupīt laiku un naudu.

Vispārējā stāvokļa diagnostikas reģistrēšana. Atšķirībā no vairuma mūsdienu izmeklēšans metodēm, pamatojoties uz iepriekš minētajām medicīniskajām tehnoloģijām, šī izmeklēšana ir ļoti ātra un pilnīgi nesāpīga.
Īsumā: * Ātri * Nesāpīgi ** Precīzi * Ekonomiski.

DDFAO diagnostikas ĪPAŠĪBAS:
Ātra izmeklēšana (diagnostikas ilgst apm. 10 min.).

Mūsdienīgs grafisks 3D rezultātu attēlojums.
Saņemto rezultātu apstrāde, jaudīgi un droši, ticami algoritmi.

Liela ticamība slimības atpazīt pašā agrīnākajā stadijā.
Balstterapijas kontrole.
Biorezonanses terapija.

Tāpat tiek veikta šādu funkciju izpilde:
biorezonanses terapija ar peldošām frekvencēm līdz 400 KGts,
balstterapijas kontrole ir sistēma ar atgriezenisko saikni, kas speciālistam ļauj kontrolēt izveseļošanos, ķermeņa masas sastāva definēšana (Bodycomposition), pamatojoties uz neinvazīviem mērījumiem, tiek noteikti bioķīmiskie rādītāji, jonogrammas grupa, hormonu līdzsvars un galvenie neiromediatoru parametri.

ESG analīzes aprēķinu iekārta, kuras pamatā ir neironu tīkli, ļauj 15 orgānu sistēmām un katram orgānam atsevišķi izveidot precīzus pārskatus, grafisku 3D attēlu shēmu grafiku un teksta veidā..

Elpošanas sistēmas izmeklējums. Kuņģa-zarnu trakta izmeklējums. Urīnizvadceļu izmeklējums. Mugurkaula segmentu diagnostika. Smadzeņu analīze. Sirds asinsvadu sistēmaSkābekļa. Savienojumu koncentrācijas grafiks, kas attiecas uz jēdzienu "skābekļa stress". Galveņu neiromediātoru koncentrācijas grafiks. Bioķīmisko analīžu rezultāti ir bioķīmijas analīžu grafiskā modelēšana, jonogramma, hormonu sintēze, Daveporta diagramma. Ķermeņa masas sastāvs: * Tauku masa * Masa bez taukiem * Ūdens koptilpums * Starpšūnu šķidrums * Šūnu šķidrums..

Tikai pie mums Jūs varat veikt agrīnu organisma diagnostiku (ar iepriekšēju pierakstu)  ar datu izdruku, ar perspektīvo sistēmprogrammu, nosakot jonu stāvokli, varat iegūt izsmeļošu informāciju par gan visa organisma, gan arī par viņa atsevišķu orgānu un sistēmu stāvokli.
Izvērtējot šīs pārbaudes rezultātus, tiek noteikta dažādu slimību rašanās un attīstības iespējas daudzus mēnešus vai pat gadus pirms klīnisko pazīmju rašanās.

Organisma diagnostika ar sertificētu DDFAO 3D aprīkojumu
Ļauj noteikt vitālo orgānu stāvokli, laicīgi noteikt problēmu cēloņu un, kas svarīgākais, novērst saslimšanu. Organisma diagnostikas izdrukas iespējamas angļu vai krievu valodā.

Veselība ir cilvēka lielākā bagātība! Tava veselība ir tavas rokas!


Šis unikālais piedāvājums palīdzēs Jums palēnināt novecošanās procesus un pagarināt dzīvi!

Tikai pie mums iespējams organisma diagnostikā izmantot efektīvas tehnoloģijas.

Pamatpiedāvājumā ietilpst:

• Visa organisma ekspresdiagnostika.

• Rezultātu izdruka angļu vai krievu valodā.

• Speciālista konsultācijas.

• Vizīte ilgst aptuveni 30 - 40 minūtes.

Par piedāvājumu:

•  Diagnostika ir ļoti ātra un pilnībā nesāpīga.

•  Pamatojoties uz organisma diagnostiku iespējams sastādīt rekomendācijas, kas piemērotas īpaši Jums...

• Liela iespēja agrīni noteikt slimības.

• Uzzināsiet kāda veida uzturs palīdzēs Jums uzturēt labu veselību un normālu svaru.

• Konstantīns Žiharevs sniegs konsultācijas un ar aparatūru iegūto datu izsmeļošu analīzi.

Ar DDFAO diagnostikas metodi tiek veikta šādu organisma sistēmu procesu analīze un diagnostika:

elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakta sistēma, imūnsistēma, onkoloģiskas saslimšanas, mugurkaula saslimšanas,
sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistēmas saslimšanas, tiek noteikts neiroloģiskais risks, skābekļa stress,
alerģisku saslimšanu risks, organisma īpašību kopums, infekcijas slimību risks, dermatoloģiskas saslimšanas.

DDFAO 3D diagnostikas metode ir ļoti precīza un ļauj speciālistiem redzēt pat mazākās anatomiskās struktūras un atklāt patoloģijas, kas citādi varētu palikt neredzētas. Tas ļauj ārstiem noteikt precīzu diagnozi un izstrādāt efektīvu ārstēšanas plānu.

Diagnostikas metodes priekšrocības:

Funkcionālā izpēte ļauj Jums ietaupīt laiku un naudu, diagnosticējot un reģistrējot visa organisma stāvokli.

Atšķirībā no vairuma mūsdienu izmeklēšanas metodēm, pamatojoties uz iepriekš minētajām medicīniskajām tehnoloģijām, šī izmeklēšana ir ļoti ātra un pilnīgi nesāpīga Īsumā:
* Ātri * Nesāpīgi **Precīzi * Ekonomiski.

pH, mikroelementi, makroelementi
Mēs noteiksim jūsu ķermeņa skābes un bāzes (sārmu) līdzsvaru (pH), makroelementu daudzumu jūsu ķermenī, piemēram, K, Cl, Mg, Na, Ca, Fe.
Ķermeņa diagnostikas aprīkojums identificē primāros veselības riskus un sekundāros riskus.

Visas izdrukas organisma diagnostikai tiek veiktas angļu vai krievu valodā.

Organismos ir noteikts vides pH. Piemēram, cilvēka asinīs pH ir 7,36 un tas nekad nemainās vairāk kā par +_ 0,05, lai gan cilvēks ar uzturu uzņem dažādas vielas. Nemainīgu pH nodrošina vielu spēja piesaistīt H vai OH jonus. Šādas īpašības piemīt ogļskābei, fosfātiem, plazmas olbaltumvielām. Skābju sārmu līdzsvara nodrošināšanā piedalās arī plaušas un nieres, izvadot no organisma liekos jonus un skābes.

Mikroelementi ir nepieciešami daudzu organisma dabisko aizsargmehānismu nodrošināšanai. To trūkums vājina organisma aizsargspējas, tādējādi pakļaujot to slimībām. Pateicoties savām antioksidantu īpašībām, selēns un cinks pasargā šūnas no potenciāli bīstamajiem brīvajiem radikāļiem - aktīvajiem ķīmiskajiem savienojumiem, kam trūkst viena elektrona.
Mikroelementi - ķīmiskie elementi, kas dzīvo organismu normālai augšanai un attīstībai nepieciešami salīdzinoši niecīgā daudzumā. Mikroelementu daudzums dzīvo organismu audos ir ļoti mazs (mazāk par 0,01). Mikroelementi dzīvajos organismos veic galvenokārt katalītiska rakstura funkcijas.

Makroelementi – ķīmiskie elementi, kas dzīvo organismu normālai augšanai un attīstībai nepieciešami salīdzinoši lielā daudzumā. Makroelementu daudzums dzīvo organismu audos ir lielāks par 0.01 %. Makroelementi ir, piemēram, K, Cl, Mg, Na, Ca, Fe.

Dažādu organizma sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika
Iespējams, ka vēlies rūpēties par savu veselību, bet neesi drošs, kur sākt? "Корзина" ir šeit, lai palīdzētu! Mūsu produkts "Pilna veselības pārbaude" ir lielisks veids, kā saņemt visaptverošu veselības pārbaudi vienkārši un ērti. Šī pārbaude sniegs tev visu nepieciešamo informāciju par tavu veselību, ieskaitot asins analīzes, urīna analīzes un daudz ko citu. Jūs uzzināsiet, kāds ir jūsu primārais veselības apdraudējums un papildu riski. Izdukas tiek veiktas Angļu vai Krievu valodas. Tādējādi vari uzzināt, kā esi veselības ziņā un veikt nepieciešamos pasākumus, lai saglabātu labu veselību. Uztici savu veselību "Корзина" un pasūti "Pilna veselības pārbaudi" jau šodien!
Ir pieejams
Pieejama atlaide pērkot vairumā Pieejama atlaide pērkot vairumā
70.00 €(bez PVN)
Pievienot
Kopējā veselības pārbaude. Profilaktiskās veselības pārbaudes. Regulāras ķermeņa pārbaudes
© Pages 2024.
Atgriezties pie satura