myBlog - Pilna veselības pārbaude Rīgā

Veselības pārbaude
Kompleksā Veselības pārbaude
Pāriet uz saturu

Kas jāzina par veselību?

Pilna veselības pārbaude Rīgā
Published by ieeja News · 1 Februāris 2020
Tags: Kompleksāveselībaspārbaude
Kas jāzina par veselību?

Cilvēka veselība ir vissvarīgākā vērtība. Herodots sacīja: "Kad nav veselības, gudrība klusē, māksla nevar uzplaukt, spēks nespēlē, bagātība ir bezjēdzīga, un prāts ir bezspēcīgs." Sokrats uz jautājumu "Kas ir veselība?" atbildēja: "Veselība nav viss, bet viss bez veselības nav nekas!".
Ņemot vērā vispārējo rakstpratību, cilvēki neko daudz nezina par veselību, un, ja viņi kaut ko zina, viņi neievēro veselīga dzīvesveida noteikumus. Veselības labā mums ir vajadzīgas tādas zināšanas, kas kļūtu par būtni, ieradumu. Veselību sistemātiski ir jāpārbauda.

Kompleksā veselības pārbaude

Noskaidrosim dzīvībai svarīgo orgānu stāvokli, laikus konstatēsim problēmu cēloņus novērsīsim jūsu saslimšanu Jūs iegūsiet pilnīgu izdruku angļu vai krievu valoda jūsu organisma pārbaudes rezultātu. Jūsu organisma pilnīgā veselības pārbaude jums bus lētāka nekā tad, ja tās pasūtīt (orgānu un organisma sistēmu darbību pārbaudi) atsevišķi...(www diagnostika lv)

Cilvēka veselība ir viņa galvenā vērtība. Veselību nevar nopirkt par naudu. Ja esat pazaudējis veselību, tad tā netiks atgriezta. Jūs varat bezgalīgi norīt vitamīnus, tabletes, pastāvīgi ārstēties: ja tiek nodarīts kaitējums ķermenim, tad tas tiek atspoguļots ģenētiskajā līmenī. Veselība ir ne tikai pilnībā funkcionējošs organisms, bet arī garīga harmonija. Veselība atspoguļo kvalitāti organisma pielāgošanās vides apstākļiem, ir cilvēka mijiedarbības ar vidi rezultāts. Veselība ir normāls cilvēka psihosomatiskais stāvoklis, kurš spēj realizēt savu fizisko un garīgo spēku potenciālu un optimāli apmierināt materiālo, garīgo un sociālo vajadzību sistēmu. Veselīgs uzturs ir ļoti svarīgs katram cilvēkam.

Cilvēka veselība ir sarežģīts jēdziens, kas sastāv no vairākiem komponentiem: somatiskā veselība, fiziskā veselība, arodveselība, seksuālā veselība, reproduktīvā veselība, morālā veselība, garīgā veselība.

Somatiskā veselība ir cilvēka ķermeņa orgānu un sistēmu pašreizējais stāvoklis.
Fiziskā veselība ir ķermeņa stāvoklis, kurā pamata fizioloģisko sistēmu rādītāji atrodas fizioloģiskās normas robežās un atbilstoši mainās, kad cilvēks mijiedarbojas ar apkārtējo vidi. Mūsdienu zinātne ir pierādījusi, ka ne tikai fiziskā, bet arī garīgā veselība ietekmē cilvēka vispārējo veselību un viņa aktivitātes.

Garīgā veselība ir labklājības stāvoklis, kurā cilvēks realizē savas spējas, var izturēt parasto dzīves stresu, strādāt produktīvi un dot savu ieguldījumu sabiedrībā.
Seksuālā veselība ir cilvēka seksuālās eksistences somatisko, emocionālo, intelektuālo un sociālo aspektu komplekss. Šis aspektu kopums pozitīvi bagātina personību, palielina cilvēka sabiedriskumu un viņa spēju mīlēt.

Reproduktīvā veselība ir veselības sastāvdaļa, kas nosaka ķermeņa reproduktīvo funkciju.
Morālo veselību var raksturot kā cilvēka dzīves motivācijas un informācijas nepieciešamības pamata raksturojumu sistēmu. Cilvēka veselības morālās sastāvdaļas pamatu nosaka indivīdu uzvedības sociālajā vidē vērtību, attieksmju un motīvu sistēma.

Arodveselība ir nosacījums, kas nosaka personas profesionālās darbības efektivitāti. Ja mēs ņemam vērā cilvēka veselību no iekšējā potenciāla novērtēšanas viedokļa, ir saprātīgi pievērsties praktiskās medicīnas viedoklim, saskaņā ar kuru cilvēkam ir trīs pamata stāvokļi: Veselība - ķermeņa optimālas stabilitātes stāvoklis; Pirmsslimība - stāvoklis ar iespējamu patoloģiskā procesa attīstību organismā un adaptācijas rezervju samazināšanos; Slimība ir process, kas izpaužas kā klīniskas izmaiņas cilvēka ķermeņa stāvoklī.

Faktori, kas nosaka cilvēku veselību

Cilvēka veselība, noteiktu slimību rašanās, to gaita un iznākums, paredzamais dzīves ilgums ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Visi faktori, kas nosaka veselību, ir sadalīti faktoros, kas veicina veselību ("veselības faktori"), un faktoros, kas pasliktina veselību ("riska faktoros").

Veselība

Pašreizējā LR veselības sistēma nespēj uzturēt un stiprināt cilvēku veselību, apturēt vai samazināt saslimstības pieaugumu.

Veselība un cilvēku vajadzības

Veselībai jābūt cilvēka primārajai vajadzībai. Bet šīs vajadzības apmierināšana, panākot to pie optimāla rezultāta, ir sarežģīta, savdabīga, bieži vien pretrunīga, netieša rakstura un ne vienmēr noved pie vēlamā rezultāta. Šī situācija rodas vairāku apstākļu dēļ: mūsu valstī pozitīvā veselības motivācija vēl nav pietiekami pausta.

Cilvēka dabā raksturīga lēni atgriezeniskās saites ieviešana, kas negatīvi un pozitīvi ietekmē cilvēka ķermeni. Veselības aizsardzība sabiedrībā, galvenokārt daudzu cilvēku zemās kultūras dēļ, cilvēku vajadzību hierarhijā vēl nav nonākusi pirmajā vietā. Tātad, jo īpaši jauniešu vidū, par svarīgāku vērtību tiek atzīti dažādie dzīves, karjeras un veiksmes materiālie ieguvumi. Tomēr vecākā vecumā vairums cilvēku atzīst veselību kā globālu un svarīgu vērtību.

Uz vispārējās rakstpratības fona cilvēki neko daudz nezina par veselību, un, ja viņi kaut ko zina, viņi neievēro veselīga dzīvesveida noteikumus. Veselības labā mums ir vajadzīgas tādas zināšanas, kas kļūtu par būtni, ieradumu.
Apskatīt ziņu avotu:


ABOUT
Jūsu organisma pilnīgā veselības pārbaude jums bus lētāka nekā tad, ja tās pasūtīt (orgānu un organisma sistēmu darbību pārbaudi) atsevišķi..
Adrese: Viktorijas, Bukulti, Garkalnes nov.  (Rīga, Latvija) (+371) 29256399
Atgriezties pie satura