Izcili veselības pārbaude ar biorezonanses terapiju - Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse

Veselība uz priekšu: Pārbaudes un profilakse
Pāriet uz saturu
Biorezonanses DDFAO 3D terapijas iespējas
Biorezonance DDFAO 3D terapija ļauj veikt ārstēšanu bez medikamentiem.
Tas stiprina imūnsistēmu, ārstē alerģiju un identificē materiālu nepanesamību.
Terapija palīdz dažādu veselības problēmu un nelīdzsvarotu ķermeņa funkciju ārstēšanā.
Kopsavilkums
Biorezonance DDFAO 3D terapija piedāvā nefarmaceitisku pieeju ķermeņa funkciju korekcijai un dažādu veselības problēmu ārstēšanai. Terapijas iespējas ietver imūnsistēmas stiprināšanu, alerģiju ārstēšanu, materiālu nepanesības identificēšanu, toksikozes ārstēšanu, brūču un čūlu dzīšanas atvieglošanu un ar sirds un asinsvadu, elpošanas, kuņģa-zarnu trakta, ginekoloģisko un uroloģisko sistēmu slimību, kā arī miega traucējumu ārstēšanu. un citi veselības un funkcionālie traucējumi.

Terapijas pamatā ir patoloģisko stāvokļu neitralizēšana un fizioloģisko stāvokļu atjaunošana šūnu līmenī. Tas izmanto ķermeņa elektromagnētiskās parādības, lai koriģētu un atjaunotu ķermeņa līdzsvaru. Metode ir daudzpusīga un apvienojama ar citām tradicionālās un netradicionālās medicīnas pieejām. Turklāt terapijas diagnostika var paredzēt terapeitisko zāļu iespējamo nelabvēlīgo ietekmi.
Biorezonanses terapija - Tava veselība ir tavas rokas!
Biorezonanses terapija DDFAO 3D  franču zinātnieku izstrādāta ir organisma funkciju korekcija ar datorprogrammas palīdzību. Biorezonanses pamatā ir organisma patoloģisko stāvokļu neitralizēšana un fizioloģiskā stāvokļa atjaunošana. Iedarbība notiek šūnu līmenī. Šī metode ļauj ārstēt daudzas saslimšanas, neizmantojot farmakoloģiskus preparātus.

Biorezonanses DDFAO 3D terapijas iespējas:

Imūnsistēmas nostiprināšana;
Alerģiju ārstēšana;
Stomatoloģisko materiālu nepanesamības noteikšana;
Visu toksikozes veidu ārstēšana;
Slikti dzīstošu rētu un čūlu ārstēšana;
Sirds un asinsvadu, elpošanas un kuņģa-zarnu trakta sistēmu saslimšanu ārstēšana;
Dažādu ginekoloģisko un uroloģisko saslimšanu ārstēšana;
Miega traucējumu un citu saslimšanu un darbības traucējumu ārstēšana.

DDFAO 3D Biorezonanse - tā ir terapija, kas organismu atbrīvo no organisma enerģiju bloķējošiem slimību faktoriem.
Ja pacientam nav kontrindikācijas, ar biorezonanses DDFAO 3D  metodes palīdzību iespējams samazināt farmakoloģisko preparātu lietošanu vai pilnībā atteikties no tās, ar to iespējams saglabāt, sakārtot un atjaunot izjaukto organisma līdzsvaru.

Biorezonanses DDFAO 3D metode ir alternatīva, kad ar tradicionālo terapiju neizdodas panākt pilnvērtīgu rezultātu, tiek veikta organisma šūnu struktūru bioloģisko procesu un funkcionālo sistēmu atjaunošana un normalizēšana, turklāt tā ar labiem rezultātiem ir apvienojama ar citām, netradicionālās un tradicionālās medicīnas, metodēm.

Zināms, ka dzīvajiem organismiem ir neliela pastāvīga un mainīga elektriskā strāva, līdz ar to rodas elektriskais un magnētiskais lauks.
Elektriskās parādības organismā ir cieši saistītas ar organisma stāvokli un ir pamatā visiem procesiem — sākot no dzīvības radīšanas līdz pat informācijas nodošanai. Sākumā šķietami nebūtiskie organisma molekulu, šūnu, orgānu, audu un sistēmu elektromagnētiskie lauki nepārtraukti regulē visu organisma funkciju norisi.

Dzīvība uz zemes attīstās uz elektromagnētiskā lauka fona, kas rezonē ar tam līdzīgiem laukiem un dažādiem Visuma spēkiem. Tāpēc dzīvo organismu, tāpat kā molekulu un atomu savienojumu, eksistenci elektromagnētisko viļņu pasaulē nosaka organisma neskaitāmo elektromagnētisko lauku mijiedarbība ar dažādām no kosmosa, Saules un Zemes nākošām elektromagnētiskā starojuma spektra sastāvdaļām.

Ārējo elektromagnētisko lauku iedarbība var mainīt indivīda elektromagnētiskos signālus, izraisot „elektromagnētiskā līdzsvara” un organisma funkciju pārvaldīšanas traucējumus.
Pastāv virkne pierādījumu tam, ka dažādu patoloģiju veidu rašanās pamatā ir organisma šūnu elektromagnētisko frekvenču rezonanses traucējumi.

“Biotransformācijas metožu” koncepcijas diagnostikas un ārstēšanas pamatā ir  patoloģisko perēkļu un sistēmu ar „patoloģiskiem” elektromagnētiskajiem laukiem meklēšanu, tādu ārstniecisko preparātu atlasi, kuru elementi spēj harmoniski rezonēt ar „normālām” elektromagnētiskām frekvencēm nervu šūnās, lai likvidētu traucējumu radošos disharmoniskos laukus.
Bez tam, bioinformācijas perēkļi un sistēmu lauki, izveidojot harmonisku rezonansi ar noteiktām organisma receptora molekulām atomu un subatomu (protonu, kodolu, daļiņu) līmenī, spēj nest informāciju, nodot enerģiju un atjaunot normālās organisma funkcijas.

Īsumā, rezonanses parādības būtība ir daudzkārtēja efekta pastiprināšana sākot no iedarbības, sakrītot frekvencei, kas iedarbojas uz vienu vai otru objektu (mūsu gadījumā bioobjektu), kam piemīt tāda paša veida frekvence. Piemēram, uztvērējam, lai atskaņotu pārraidāmo stacijas signālu, jābūt svārstību kontūram, kas iestatīts pārraidāmā kontūra rezonansē.
Šajā gadījumā strauji palielinās uztvērēja jutīgums tieši uz šīs stacijas signālu, un no visiem pārējiem signāliem tiek uztverts tieši šis signāls...

Biorezonanses terapija DDFAO 3D  ir pievilcīga ne tikai pacientiem, bet arī ārstiem. Pirmkārt, biorezonanses terapijas DDFAO 3D diagnostikas iespējas ir ārkārtīgi plašas. Iespējams noteikt ne tikai saslimšanas avotu un raksturu, bet arī optimizēt tās ārstēšanu, jo metode ļauj prognozēt iespējamās ārstniecisko preparātu nevelamās blakusparādības. Otrkārt, slimības, kuras var ārstēt ar biorezonanses DDFAO 3D terapijas palīdzību, ir ļoti daudz.

Veiksmīgi rezultāti iegūti ārstējot tādas slimības kā:
novajināta imūnsistēma,
alerģijas,
stomatoloģisko materiālu nepanesamība,
visu veidu toksikozes,
slikti dzīstošas rētas un čūlas,
sirds un asinsvadu,
kā arī kuņģa-zarnu trakta sistēmu saslimšanas,
dažādas ginekoloģiskās un uroloģiskās saslimšanas,
miega traucējumi u.c.

Kā ārstē DDFAO 3D  biorezonanses terapija?

Kā minēts iepriekš, organisms ir ļoti vājš elektromagnētisko svārstību avots. Šīs svārstības tiek sauktas par fizioloģiskām vai harmoniskām. Tās piemīt veselam organismam.

Ja cilvēks saslimst vai kādi tā orgāni sāk slikti darboties, organismā parādās jaunu patoloģisku svārstību avoti. Tieši tie izraisa fizioloģiskā līdzsvara traucējumus.
Ja organisms ilgstoši nespēj uzturēt līdzsvaru starp fizioloģiskām un patoloģiskām svārstībām, patoloģiskās samazinot līdz minimālam līmenim, slimība progresē.
Vienkāršākais veids kā uzlabot situāciju ir to darīt ar organisma biorezonanses „attīrītiem” signāliem.

Elektromagnētiskās svārstības „tiek uztvertas” ar elektroda palīdzību un ar elektrības vadu tiek nosūtītas uz ierīces ievadi.
Tur tās tiek apstrādātas speciālā veidā, sadalītas patoloģiskās un fizioloģiskās sastāvdaļās, pēc tam iegūtās svārstības pa otru vadu tiek sūtītas atpakaļ pie pacienta.
Biorezonanses terapijas iespējas var paplašināt,  pielietojot multirezonanses terapiju. Tā ir ārstēšana ar apkārtējās vides signālu palīdzību, ar kuriem organisms sasniedz rezonanses stāvokli.

Līdzīgi principi tiek izmantoti krāsas/gaismas (lāzera) terapijā, ārstējot ar dārgakmeņime, metāliem, magnētiskajiem laukiem, skaņām utt.

Starp citu, tāds populārs virziens kā homeopātija arī ir multirezonanses terapijas paveids.

Bieži rodas jautājums - vai šis DDFAO 3D ārstēšanas veids nav bīstams?

Atbilde ir diezgan vienkārša- nē. Kas attiecas uz kontrindikācijām, tad līdz šim tās atklāt nav izdevies.
Būtībā jebkuras kontrindikācijas vai nu pamatojas uz individuālo zāļu nepanesamību, vai nu ir saistītas ar kaut kādām preparāta blakusiedarbībām, - taču biorezonanses terapija neparedz „aklo” ārstēšanu, kad pacientam no sākuma nozīmē zāles, bet pēc tam novērtē panesamību.
Ja terapeitiskajiem pasākumiem tiek izmantota biorezonanses terapija, t.i., ārstēšana, iedarbojoties ar vājām elektromagnētiskām svārstībām, ko ģenerē ierīce, tad runāt par nepanesamību vai blakusefektiem vienkārši nav jēgas.

Tava veselība ir tavas rokas!

Konstantīns Žiharevs

Biorezonanses terapija
Dažādu organizma sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika
Biorezonanses terapija ļauj ārstēt daudzas slimības, un tas ir ļoti svarīgi, neizmantojot farmakoloģijas līdzekļus. Biorezonanses terapija DDFAO 3D franču zinātnieku izstrādāta ir organisma funkciju korekcija ar datorprogrammas palīdzību. Biorezonanses pamatā ir organisma patoloģisko stāvokļu neitralizēšana un fizioloģiskā stāvokļa atjaunošana. Iedarbība notiek šūnu līmenī. Šī metode ļauj ārstēt daudzas saslimšanas, neizmantojot farmakoloģiskus preparātus. Biorezonanses DDFAO 3D terapijas iespējas:
Imūnsistēmas nostiprināšana; Alerģiju ārstēšana; Stomatoloģisko materiālu nepanesamības noteikšana; DDFAO 3D Visu toksikozes veidu ārstēšana; DDFAO 3D Slikti dzīstošu rētu un čūlu ārstēšana; Sirds un asinsvadu, elpošanas un kuņģa-zarnu trakta sistēmu saslimšanu ārstēšana; Dažādu ginekoloģisko un uroloģisko saslimšanu ārstēšana; Miega traucējumu un citu saslimšanu un darbības traucējumu ārstēšana.
Ir pieejams
Pieejama atlaide pērkot vairumā Pieejama atlaide pērkot vairumā
25.00 €(bez PVN)
Pievienot
Kopējā veselības pārbaude. Profilaktiskās veselības pārbaudes. Regulāras ķermeņa pārbaudes
© Pages 2024.
Atgriezties pie satura